psycholog poznawczo-behawioralny

Przez wiele lat pracowałam jako psycholog w służbach mundurowych. Prowadziłam również badania związane ze wstępną kwalifikacją do służby. Doświadczenie kliniczne zdobywałam również w czasie stażów i praktyk w klinice Vertimed na oddziale dziennym, w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica w Ząbkach, na oddziale psychogeriatrycznym w przychodni SPZZLO Warszawa – Żoliborz.

Wykształcenie i uprawnienia:

Ukończyłam magisterskie studia na kierunku psychologia. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierunkiem  dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Odbyłam szkolenie z zakresu interwencji kryzysowej organizowane przez grupę interwencji psychologicznej i szkoleń ARCAN. Uczestniczyłam również w programie redukcji stresu opartym na uważności (MBSR – mindfulness based stress reduction).

Doświadczenie:

Przez wiele lat pracowałam jako psycholog w służbach mundurowych, gdzie udzielałam wsparcia osobom, które doświadczyły silnego stresu. Prowadziłam również badania związane ze wstępną kwalifikacją do służby. Doświadczenie kliniczne zdobywałam również w czasie stażów i praktyk w klinice Vertimed na oddziale dziennym zaburzeń nerwicowych, w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica w Ząbkach, na dziennym oddziale psychogeriatrycznym w przychodni Elbląska,  SPZZLO Warszawa – Żoliborz.

Obecnie pracuję w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica, gdzie realizuję projekt polegający na wsparciu w procesie zdrowienia osób przewlekle chorych psychiatrycznie.

Swoją prace poddaje regularnej superwizji.

Metody pracy:

Zajmuję się terapią młodzieży i osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym, z wykorzystaniem elementów terapii schematu.

Współpracuję z osobami, które:

– doświadczają lęków, napadów paniki,

– mają obniżony nastrój,

– nie radzą sobie z emocjami,

– cierpią na zaburzenia osobowości,

– przeżywają traumę, żałobę,

– mają obniżone poczucie własnej wartości,

– chcą lepiej poznać siebie.

 

Umów wizytę:

Loading...