Potrzebujesz pomocy psychologicznej, lecz z powodu ograniczeń czasowych lub ze względu na miejsce zamieszkania, masz utrudniony dostęp do specjalistów. Skorzystaj z naszej oferty „psycholog przez internet”.

Zmiany cywilizacyjne i rozwój informatyczny otwierają nam drzwi do wielu nowych rozwiązań i wpływają również na  psychologię. Bez wątpienia najbardziej cenioną i wskazaną formą psychoterapii jest ta, która odbywa się w  bezpośrednim kontakcie, jednak życie stawia przed nami różne wyzwania i ograniczenia. Podążając za nowymi trendami oraz potrzebami  zgłaszanymi przez klientów, nasz zespół świadczy również usługi konsultacji psychologicznych za pomocą Skype.

„Psycholog on-line” może okazać się dobrym wyborem w przypadku następujących sytuacji:

  • Nagły kryzys życiowy,
  • Ciąża i okres macierzyństwa,
  • Choroba lub niepełnosprawność, które uniemożliwiają wychodzenie z domu,
  • Wyjazd zagraniczny lub do innej miejscowości,
  • Zamieszkanie w miejscowości o ograniczonym dostępie do specjalistów,
  • Pierwszy moment pojawienia się trudności, gdy szybko potrzebna jest wstępna diagnoza i skierowanie do określonego ośrodka lub poradni,
  • Nagłe kłopoty w związku,
  • Trudności wychowawcze.

 

Procedura zapisu i opłat:

KROK1: Umów się na wizytę

KROK2: Zrób przelew

(Prosimy uiścić opłatę minimum 3 dni przed datą spotkania lub mieć potwierdzenie zapłaty na początku sesji).

KROK 3: Wyślij nam swoją nazwę użytkownika w aplikacji Skype oraz potwierdzenie zapłaty.

KROK 4: W umówionym terminie połącz się on-line.

 

Dane do przelewu są następujące:

Numer konta: 37 2130 0004 2001 0613 0140 0001
Volskwagen Bank Polska S.A.
Nazwa firmy: Commoditech Sp. z o.o.

W tytule:  sesja on-line+nazwisko terapeuty
Sesja poprzez aplikację Skype.

Nasi specjaliści:

Magdalena Poczęsna

psycholog poznawczo-behawioralny

Przez wiele lat pracowałam jako psycholog w służbach mundurowych, gdzie udzielałam wsparcia osobom, które doświadczyły silnego stresu. Prowadziłam również badania związane ze wstępną kwalifikacją do służby. Doświadczenie kliniczne zdobywałam również w czasie stażów i praktyk w klinice Vertimed na oddziale dziennym zaburzeń nerwicowych, w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica w Ząbkach, na dziennym oddziale psychogeriatrycznym w przychodni Elbląska,  SPZZLO Warszawa – Żoliborz.

Małgorzata Kosińska

psycholog, psychoterapeuta

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w ramach ogólnopolskiego telefonu wsparcia emocjonalnego, Ośrodku Wsparcia Opieki Zastępczej PORT Towarzystwa “Nasz Dom”, Fundacji Krajowe Centrum Kompetencji. Posiadam również doświadczenie jako trener warsztatowy w dziedzinie planowania kariery, zarządzania czasem oraz umiejętności interpersonalnych. Brałam udział przy realizacji projektów unijnych dla OPS, PCPR i GOPS. Obecnie współpracuję ze Stowarzyszeniem dla Rodzin, gdzie prowadzę terapię indywidualną, dla rodzin i par.