Potrzebujesz pomocy psychologicznej, lecz z powodu ograniczeń czasowych lub ze względu na miejsce zamieszkania, masz utrudniony dostęp do specjalistów. Skorzystaj z naszej oferty „psycholog przez internet”.

Zmiany cywilizacyjne i rozwój informatyczny otwierają nam drzwi do wielu nowych rozwiązań i wpływają również na  psychologię. Bez wątpienia najbardziej cenioną i wskazaną formą psychoterapii jest ta, która odbywa się w  bezpośrednim kontakcie, jednak życie stawia przed nami różne wyzwania i ograniczenia. Podążając za nowymi trendami oraz potrzebami  zgłaszanymi przez klientów, nasz zespół świadczy również usługi konsultacji psychologicznych za pomocą Skype.

„Psycholog on-line” może okazać się dobrym wyborem w przypadku następujących sytuacji:

  • Nagły kryzys życiowy,
  • Ciąża i okres macierzyństwa,
  • Choroba lub niepełnosprawność, które uniemożliwiają wychodzenie z domu,
  • Wyjazd zagraniczny lub do innej miejscowości,
  • Zamieszkanie w miejscowości o ograniczonym dostępie do specjalistów,
  • Pierwszy moment pojawienia się trudności, gdy szybko potrzebna jest wstępna diagnoza i skierowanie do określonego ośrodka lub poradni,
  • Nagłe kłopoty w związku,
  • Trudności wychowawcze.

 

Procedura zapisu i opłat:

KROK1: Umów się na wizytę

KROK2: Zrób przelew

(Prosimy uiścić opłatę minimum 3 dni przed datą spotkania lub mieć potwierdzenie zapłaty na początku sesji).

KROK 3: Wyślij nam swoją nazwę użytkownika w aplikacji Skype oraz potwierdzenie zapłaty.

KROK 4: W umówionym terminie połącz się on-line.

 

Dane do przelewu są następujące:

Numer konta: 37 2130 0004 2001 0613 0140 0001
Volskwagen Bank Polska S.A.
Nazwa firmy: Commoditech Sp. z o.o.

W tytule:  psychoterapia+nazwisko terapeuty
Sesja poprzez aplikację Skype.

Nasi specjaliści:

Magdalena Stacewicz

Psychoterapeuta Terapii Schematu, psycholog ericksonowski

Ukończyła kurs Terapii Schematu w ramach przygotowania do certyfikatu ISST. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. na Oddziale Dziennym Rehabilitacji. Psychiatrycznej w Gliwicach, w zespole do spraw osób z zaburzeniami psychicznymi OPS Ochota w Warszawie, Środowiskowym Domu Samopomocy „Pod Skrzydłami” w Warszawie, Szpitalu Wolskim oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie. Swoją pracę poddaję regularnej i systematycznej superwizji.

Marta Laskowska-Nowara

psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny

Jest psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła studia na kierunku społeczna psychologia kliniczna oraz studia podyplomowe z psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej na Uniwersytecie SWPS, szkolenie z zakresu psychotraumatologii praktycznej oraz Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Marta Gierałt

Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych, oligofrenopedagog

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny dzieci, młodzieży i osób dorosłych, oligofrenopedagog. Ukończyła psychologię ze specjalizacją psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej (ukończyła 4 letnie szkolenie w Centrum CBT-EDU w Warszawie). Jest absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Oligofrenopedagogiki.

Anna Bogdańska

psycholog, psychoterapeuta

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziale dziennym psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, w Klinice Hepatologii i Nabytych Niedoborów Immunologicznych Szpitala Zakaźnego w Warszawie (praca z pacjentami zakażonymi HIV), w fundacjach Vital i Zdrowie (praca z pacjentami przewlekle chorującymi psychicznie) oraz w fundacji Nagle Sami (terapia i wsparcie pacjentów w żałobie).