Psychoterapeuta par to specjalista udzielający pomocy osobom borykającym się z trudnościami w związku. Mogą być to związki formalne jak małżeństwo, jak i nieformalne (np. para w okresie narzeczeństwa czy związek homoseksualny). Spotkania te mogą być prowadzone w różnych nurtach psychologicznych. W zależności od celów partnerów ta forma psychoterapii może być dodatkowym elementem psychoterapii indywidualnej.

Spotkania psychologiczne trwają zazwyczaj 1,5 godziny i odbywają się z częstotliwością co 2 tygodnie.

Nasi specjaliści:

Magdalena Stacewicz

psycholog ericksonowski oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej w Gliwicach, w zespole do spraw osób z zaburzeniami psychicznymi OPS Ochota w Warszawie oraz Środowiskowym Domu Samopomocy „Pod Skrzydłami” w Warszawie. Obecnie pracuję w Szpitalu Wolskim oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie. Swoją pracę poddaję superwizji.

Agnieszka Chmielewska-Kołodziej

psycholog, psychoterapeuta ericksonowski

Z wykształcenia jestem psychologiem, a od 2005 roku pracuję jako psychoterapeuta. Jestem certyfikowanym Specjalistą Terapii Uzależnień. Ukończyłam również liczne szkolenia z zakresu psychodietetyki (m.in. studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej) oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie (kurs podstawowy i zaawansowany w Stowarzyszeniu "Niebieska Linia"). Swój warsztat psychologiczny rozwijam w Polskim Instytucie Ericksonowskim.