psycholog, psychoterapeuta ericksonowski

Z wykształcenia jestem psychologiem, a od 2005 roku pracuję jako psychoterapeuta. Jestem certyfikowanym Specjalistą Terapii Uzależnień. Ukończyłam również liczne szkolenia z zakresu psychodietetyki oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Swój warsztat psychologiczny rozwijam w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji w nurcie ericksonowskim.

Wykształcenie i uprawnienia:

Z wykształcenia jestem psychologiem, a od 2005 roku pracuję jako psychoterapeuta. Jestem certyfikowanym Specjalistą Terapii Uzależnień. Ukończyłam również liczne szkolenia z zakresu psychodietetyki (m.in. studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej) oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie (kurs podstawowy i zaawansowany w Stowarzyszeniu “Niebieska Linia”). Swój warsztat psychologiczny rozwijam w Polskim Instytucie Ericksonowskim, który posiada akredytację The Milton H.Erickson Foundation, INC (Pheonix, Arizona) oraz jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i  Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Pruszkowie, Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej w Szpitalu Klinicznym MSWiA Warszawa – Konstancin, Poradni „Petra” oraz Poradni Dla Osób Uzależnionych od Alkoholu i Współuzależnionych w Warszawie. Obecnie współpracuję z “Centrum Świadomości”, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową.

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Metody pracy:

Psychoterapia Ericksonowska (czytaj więcej o podejściu Ericksonowskim…)

Specjalizuję się w pracy z osobami:

  • uzależnionymi oraz członkami ich rodzin, w tym także osobami z syndromem „DDA”,
  • borykającymi się z depresją,
  • z zaburzeniami lękowymi,
  • z zaburzeniami osobowości,
  • doświadczającymi lub stosującymi przemoc,
  • cierpiącymi z powodu nadwagi i otyłości (praca pod kątem psychologicznym – czytaj więcej…).

Umów wizytę:

Loading...