psycholog, psychoterapeuta

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziale dziennym psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, w Klinice Hepatologii i Nabytych Niedoborów Immunologicznych Szpitala Zakaźnego w Warszawie (praca z pacjentami zakażonymi HIV), w fundacjach Vital i Zdrowie (praca z pacjentami przewlekle chorującymi psychicznie) oraz w fundacji Nagle Sami (terapia pacjentów w żałobie).

Wykształcenie i uprawnienia:

Ukończyłam psychologię (SWPS Warszawa, spec. psychologia kliniczna i zdrowia) oraz Wydział Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych UW. Swój warsztat psychologiczny rozwijam podczas szkoleń i kursu psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim, który posiada akredytację The Milton H.Erickson Foundation, INC (Pheonix, Arizona) oraz jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i  Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Uczestniczę w wielu seminariach i kursach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej i Instytyt Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal.

Szkoliłam się również z zakresu seksuologii (w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie), zaburzeń osobowości (w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS). 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziale dziennym psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, w Klinice Hepatologii i Nabytych Niedoborów Immunologicznych Szpitala Zakaźnego w Warszawie (praca z pacjentami zakażonymi HIV), w fundacjach Vital i Zdrowie (praca z pacjentami przewlekle chorującymi psychicznie) oraz w fundacji Nagle Sami (terapia i wsparcie pacjentów w żałobie).

 Pracuje pod stałą superwizją nauczycieli certyfikowanych przez PTP.

Metody pracy:

Psychoterapia Psychodynamiczna i Ericksonowska (czytaj więcej o podejściu Ericksonowskim…)

Pracuje z osobami dorosłymi (od 18 roku życia):

– doświadczającymi różnych strat

– zmagającymi się z żałobą

– z zaburzeniami lękowymi

– z depresją

– doświadczającymi przemocy

– z zaburzeniami osobowości

 

Umów wizytę:

Loading...