Wyszukaj wizytę:

Loading...

Katarzyna Lubowicz

Terapeuta pracujący w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Pomaga osobom dorosłym od 18 roku życia. Ukończyła studia psychologiczne o specjalizacji psychologia kliniczna oraz liczne szkolenia akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR), Interwencję kryzysową w TSR, Zastosowanie Porozumienia bez Przemocy w pracy w PSR, Kids’ Skills i inne.

Konsultacja indywidualna (w języku polskim 180zł, w języku angielskim 200zł) :

Loading...
Terapia on-line:

Loading...

Anna Bogdańska

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziale dziennym psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, w Klinice Hepatologii i Nabytych Niedoborów Immunologicznych Szpitala Zakaźnego w Warszawie (praca z pacjentami zakażonymi HIV), w fundacjach Vital i Zdrowie (praca z pacjentami przewlekle chorującymi psychicznie) oraz w fundacji Nagle Sami (terapia i wsparcie pacjentów w żałobie).

UMÓW KONSULTACJĘ:

Loading...

Magdalena Stacewicz

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej w Gliwicach, w zespole do spraw osób z zaburzeniami psychicznymi OPS Ochota w Warszawie, Środowiskowym Domu Samopomocy „Pod Skrzydłami” w Warszawie, Szpitalu Wolskim oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie.

Swoją pracę poddaję superwizji.

Umów konsultację ONLINE:

Loading...
Umów konsultację w gabinecie INDYWIDUALNĄ LUB PARY:

Loading...

Agata Zbrzeźniak

Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam specjalistyczne szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, w którym program szkoleniowy opierał się na kryteriach przyjętych przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTPPd.

UMÓW KONSULTACJĘ:

Loading...

Marta Gierałt

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny dzieci, młodzieży i osób dorosłych, oligofrenopedagog. Ukończyła psychologię ze specjalizacją psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej ( ukończyła 4 letnie szkolenie w Centrum CBT-EDU w Warszawie). Jest absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Oligofrenopedagogiki. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

UMÓW KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ:

Loading...

UMÓW KONSULTACJĘ MŁODZIEŻY:

Na pierwsze spotkanie zapraszamy dziecko razem z obydwojgiem rodziców lub opiekunami prawnymi.

Loading...

Agnieszka Chmielewska-Kołodziej

Z wykształcenia jestem psychologiem, a od 2005 roku pracuję jako psychoterapeuta. Jestem certyfikowanym Specjalistą Terapii Uzależnień. Ukończyłam również liczne szkolenia z zakresu psychodietetyki (m.in. studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej) oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie (kurs podstawowy i zaawansowany w Stowarzyszeniu “Niebieska Linia”). Swój warsztat psychologiczny rozwijam w Polskim Instytucie Ericksonowskim.

UMÓW KONSULTACJĘ PSYCHODIETETYCZNĄ:

Loading...
UMÓW KONSULTACJĘ PARY LUB RODZINY:

Loading...

Marta Laskowska-Nowara

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

UMÓW KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ:

Loading...

UMÓW KONSULTACJĘ MŁODZIEŻY:

Na pierwsze spotkanie zapraszamy dziecko razem z obydwojgiem rodziców lub opiekunami prawnymi.

Loading...