Wyszukaj wizytę:

Loading...

Katarzyna Lubowicz

Terapeuta pracujący w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Pomaga osobom dorosłym od 18 roku życia. Ukończyła studia psychologiczne o specjalizacji psychologia kliniczna oraz liczne szkolenia akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR), Interwencję kryzysową w TSR, Zastosowanie Porozumienia bez Przemocy w pracy w PSR, Kids’ Skills i inne.

UMÓW KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ:

Cena:  180zł (w języku polskim),  230 zł (w języku angielskim)

Loading...
UMÓW TERAPIE PAR:

Cena: 250zł

Anna Bogdańska

Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziale dziennym psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, w Klinice Hepatologii i Nabytych Niedoborów Immunologicznych Szpitala Zakaźnego w Warszawie (praca z pacjentami zakażonymi HIV), w fundacjach Vital i Zdrowie (praca z pacjentami przewlekle chorującymi psychicznie) oraz w fundacji Nagle Sami (terapia i wsparcie pacjentów w żałobie).

UMÓW KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ:

Cena: 220zł

Loading...

Marta Gierałt

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny młodzieży (od 15 r.ż.) i osób dorosłych, oligofrenopedagog. Ukończyła psychologię ze specjalizacją psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej ( ukończyła 4 letnie szkolenie w Centrum CBT-EDU w Warszawie). Jest absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Oligofrenopedagogiki. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

UMÓW KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ:

Cena: 210zł

Loading...
UMÓW KONSULTACJĘ MŁODZIEŻY (od 15 r.ż.):

Cena: 210zł

Na pierwsze spotkanie zapraszamy  obydwoje rodziców lub opiekunów prawnych bez dziecka (w celu zebrania wywiadu). Wywiad z dzieckiem jest przeprowadzany na drugim spotkaniu.

Loading...

Agata Zbrzeźniak

Psycholog. Ukończyła specjalistyczne szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, w którym program szkoleniowy opierał się na kryteriach przyjętych przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTPPd.

UMÓW KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ :

Cena: 220zł

Loading...

Agnieszka Chmielewska-Kołodziej

Z wykształcenia psycholog, a od 2005 roku pracuję jako psychoterapeuta. Jest certyfikowanym Specjalistą Terapii Uzależnień. Ukończyła również liczne szkolenia z zakresu psychodietetyki (m.in. studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej) oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie (kurs podstawowy i zaawansowany w Stowarzyszeniu “Niebieska Linia”). Swój warsztat psychologiczny rozwija w Polskim Instytucie Ericksonowskim.

UMÓW KONSULTACJĘ PSYCHODIETETYCZNĄ:

Cena: 220zł

Loading...
UMÓW KONSULTACJĘ PARY :

Cena: 250zł

Marta Laskowska-Nowara

Psychologiem i psychoterapeuta w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

UMÓW KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ:

Loading...